Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop 2in1 Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen2
- Număr anunț
- DA21055402
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Protectia Mediului Gorj (CUI 4448180)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.823,52 RON
- Valoare atribuită
- 8.823,52 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 09:36
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.823,52 RON
din 8.823,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro