Ofertă acceptată Cumpărare directă

dezinfectanti

Număr anunț
DA20862545
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI (CUI 18921946)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,74 RON
Valoare atribuită
337,74 RON
Data publicării
18.07.2018 09:51
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,74 RON

din 337,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.