Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sarma NG 3,0 si 1,18 mm

Număr anunț
DA21051298
Autoritate contractantă
Comuna Virlezi (CUI 4412233)
Furnizor / câștigător
VERVA JUNIOR SRL (CUI RO15305046)
Cod CPV
44333000-3 · Sarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,56 RON
Valoare atribuită
175,56 RON
Data publicării
22.08.2018 13:37
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,56 RON

din 175,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.