Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pentoxi Ret 400mg, Fentanyl TTS Sandoz 50mcg/h si Fentanyl TTS Sandoz 25mcg/h
- Număr anunț
- DA20846575
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 829,94 RON
- Valoare finală
- 829,94 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 11:22
- Data finalizării
- 18.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.