Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente It si licente software proiect CNFIS-FDI-2018-0479
- Număr anunț
- DA21039736
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.830 RON
- Valoare atribuită
- 95.830 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 11:05
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95.830 RON
din 95.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro