Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit Coloratie Ziehl Neelsen 1000 ml
- Număr anunț
- DA20852568
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
- Cod CPV
- 24224000-0 · Substante colorante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 573,93 RON
- Valoare atribuită
- 573,93 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 08:38
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 18:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
573,93 RON
din 573,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro