Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese pentru pompe de vid
- Număr anunț
- DA20863955
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI RO9364218)
- Furnizor / câștigător
- LITTLEPHARM SRL (CUI RO10110809)
- Cod CPV
- 42124320-3 · Piese pentru pompe de vid (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 989 RON
- Valoare atribuită
- 989 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 11:00
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
989 RON
din 989 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro