Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de igiena si dezinfectie

Număr anunț
DA20860801
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 1 TIBERIU CRUDU TUDORA (CUI 14253941)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
716,83 RON
Valoare atribuită
716,83 RON
Data publicării
17.07.2018 17:04
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 17:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,83 RON

din 716,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.