Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE SI INTRETINERE

Număr anunț
DA20859650
Autoritate contractantă
COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.794,42 RON
Valoare atribuită
1.794,42 RON
Data publicării
17.07.2018 14:59
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.794,42 RON

din 1.794,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.