Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii internet business

Număr anunț
DA20852852
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC"ELINA MATEI BASARAB (CUI 24560226)
Furnizor / câștigător
TV SAT 2002 SRL (CUI 14763924)
Cod CPV
72410000-7 · Servicii de furnizor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.042,04 RON
Valoare atribuită
5.042,04 RON
Data publicării
17.07.2018 09:00
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.042,04 RON

din 5.042,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.