Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Workstation cu licenta Windows 10 Pro, BricsCad V18 PRO, Topograph 7.1, Microsoft Office 2016
- Număr anunț
- DA21056399
- Autoritate contractantă
- Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
- Furnizor / câștigător
- BLUE COMPUTER DEVELOPMENT SRL (CUI RO29362793)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.134,45 RON
- Valoare atribuită
- 16.134,45 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 10:30
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.134,45 RON
din 16.134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro