Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuit sursa de alimentare si palca de baza pentru copiator Canon Ir 2016

Număr anunț
DA21055427
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT BACAU (CUI RO27450740)
Furnizor / câștigător
ECOBIROTICA SRL (CUI 23251559)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
964 RON
Valoare atribuită
964 RON
Data publicării
23.08.2018 09:38
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

964 RON

din 964 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.