Ofertă acceptată Cumpărare directă

Network Attached Storage Synology DiskStation DS918+ 4 GB NAS

Număr anunț
DA20864129
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
48823000-3 · Servere de fisiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.249,74 RON
Valoare atribuită
2.249,74 RON
Data publicării
18.07.2018 11:08
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.249,74 RON

din 2.249,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.