Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet formulare

Număr anunț
DA20857421
Autoritate contractantă
COMUNA OJDULA (CUI 4404508)
Furnizor / câștigător
STEPS SRL (CUI RO22468356)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,20 RON
Valoare atribuită
111,20 RON
Data publicării
17.07.2018 13:01
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,20 RON

din 111,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.