Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare/renovare sală Casa de Cultură

Număr anunț
DA20851842
Autoritate contractantă
R4245178 MUNICIPIUL TOPLITA
Furnizor / câștigător
SUTO ROBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 24789271)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
4.559,33 RON
Data publicării
16.07.2018 18:09
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.559,33 RON

din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.