Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,9% sub estimat

Toner G&G CF226X pentru echipamente HP

Număr anunț
DA20863836
Autoritate contractantă
Comuna Todiresti (CUI 3337630)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.275 RON
Valoare atribuită
2.140,25 RON 5,9% sub estimat
Data publicării
18.07.2018 10:54
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.140,25 RON

din 2.275 RON estimat 5,9%

Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 134,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.