Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie flash (stick) Kingston DataTraveler SE9 G2 64 GB (64GB) USB 3.0 USB 2.0 metalic DTSE9G2/64GB
- Număr anunț
- DA20839706
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810 RON
- Valoare atribuită
- 810 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 11:48
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 16:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
810 RON
din 810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro