Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare paratrasnet

Număr anunț
DA20863297
Autoritate contractantă
COMUNA SUCEVENI (CONSILIUL LOCAL SUCEVENI JUD. GALATI) (CUI 4436216)
Furnizor / câștigător
DIAMSES SRL (CUI 4821343)
Cod CPV
45312311-0 · Instalare de paratrasnete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.995,33 RON
Valoare atribuită
7.995,33 RON
Data publicării
18.07.2018 10:29
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.995,33 RON

din 7.995,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.