Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL INKJET HP OFFICEJET PRO 7720

Număr anunț
DA20864253
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02196 (CUI 14140667)
Furnizor / câștigător
1A PLUS ALGORITM SRL (CUI RO27284664)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,65 RON
Valoare atribuită
638,65 RON
Data publicării
18.07.2018 11:14
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,65 RON

din 638,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.