Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare piese auto asociate anunt ADV 1023077
- Număr anunț
- DA20863226
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DAMBOVITA (CUI 4279790)
- Furnizor / câștigător
- HEXA IDP SRL (CUI RO7083658)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176 RON
- Valoare atribuită
- 176 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 10:26
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
176 RON
din 176 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro