Ofertă refuzată Cumpărare directă

FILME RADIOLOGICE FUJIFILM DRY FILM DI-HL 20X25CM 150SH

Număr anunț
DA20860970
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
PHM COMSERV SRL (CUI RO21314065)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare finală
1.050 RON
Data publicării
18.07.2018 06:09
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.