Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare sistem de supraveghere si monitorizare video

Număr anunț
DA20859675
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02296 BUCURESTI (CUI 4221101)
Furnizor / câștigător
EVERIT GRUP SRL (CUI RO15556170)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.050 RON
Valoare atribuită
6.050 RON
Data publicării
17.07.2018 15:00
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.050 RON

din 6.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.