Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE COMUNICATII
- Număr anunț
- DA20859084
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 32562100-1 · Cabluri cu fibre optice pentru transmitere de informatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.656 RON
- Valoare atribuită
- 6.656 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 14:31
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.656 RON
din 6.656 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro