Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet sistem supraveghere

Număr anunț
DA20855831
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.N. NR. 32 BRASOV (CUI 29369384)
Furnizor / câștigător
BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.952,62 RON
Valoare atribuită
13.952,62 RON
Data publicării
17.07.2018 11:36
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.952,62 RON

din 13.952,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.