Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse psi 2018

Număr anunț
DA21058294
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
BETIS ARHICON CONSTRUCT SRL (CUI 36556849)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.574 RON
Valoare atribuită
30.574 RON
Data publicării
23.08.2018 12:09
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.574 RON

din 30.574 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.