Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale

Număr anunț
DA21053337
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
443,65 RON
Valoare atribuită
443,65 RON
Data publicării
22.08.2018 15:31
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

443,65 RON

din 443,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.