Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii conducte de apa si bransamente -loc Nojorid , jud Bihor

Număr anunț
DA21052993
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.003,68 RON
Valoare atribuită
25.003,68 RON
Data publicării
22.08.2018 15:10
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.003,68 RON

din 25.003,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.