Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie laminator cu folie 100 microni
- Număr anunț
- DA21051625
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI GORJ (CUI 11334855)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 42932100-9 · Masini de laminare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387,82 RON
- Valoare atribuită
- 387,82 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 13:56
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
387,82 RON
din 387,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro