Ofertă acceptată Cumpărare directă

AVASTIN 25MG/ML*4ML*1FLACON - BEVACIZUMABUM

Număr anunț
DA20859801
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.549 RON
Valoare atribuită
42.549 RON
Data publicării
17.07.2018 15:07
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.549 RON

din 42.549 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.