Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mydocalm 50mg*30cpr.film (TOLPERISONUM) - 6613
- Număr anunț
- DA20859597
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,30 RON
- Valoare atribuită
- 168,30 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 14:57
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,30 RON
din 168,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro