Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CEREBROLYSIN(R) SOL.INJ./PERF. FIOLA 10ML X 5
- Număr anunț
- DA20857490
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
- Cod CPV
- 33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.000 RON
- Valoare atribuită
- 33.000 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 13:04
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.000 RON
din 33.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro