Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CISPLATINUM / Cisplatina Accord 1 mg / ml x 1 flac. x 10 ml conc. pt. sol. perf.
- Număr anunț
- DA20856225
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143,60 RON
- Valoare atribuită
- 143,60 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 11:56
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
143,60 RON
din 143,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro