Ofertă refuzată Cumpărare directă

ATCC 29212, ATCC 13048

Număr anunț
DA20838411
Autoritate contractantă
AUTORITATEA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI BOTOSANI (CUI 11321693)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320 RON
Valoare finală
325 RON
Data publicării
13.07.2018 10:48
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.