Ofertă acceptată Cumpărare directă

p-Toluidine, 99%, crystalline molten mass 1kg

Număr anunț
DA21058884
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara (CUI 4371117)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320 RON
Valoare atribuită
320 RON
Data publicării
23.08.2018 12:41
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320 RON

din 320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.