Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie T61 si Sedam

Număr anunț
DA21054807
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.412 RON
Valoare atribuită
1.412 RON
Data publicării
23.08.2018 08:57
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.412 RON

din 1.412 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.