Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Diesel Super Euro 5

Număr anunț
DA20864075
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 NICOLAE BALCESCU (CUI 24272169)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,30 RON
Valoare atribuită
625,30 RON
Data publicării
18.07.2018 11:05
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,30 RON

din 625,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.