Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cos gunoi cu scrumiera

Număr anunț
DA20862232
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL SATU MARE (CUI RO642787)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140 RON
Valoare atribuită
160 RON
Data publicării
18.07.2018 09:34
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160 RON

din 140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.