Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Anexate 0.1 mg / ml x 5 fi. x 5 ml sol. inj.
- Număr anunț
- DA21043375
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.192,70 RON
- Valoare finală
- 1.192,70 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 14:24
- Data finalizării
- 23.08.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.