Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem supraveghere video stradal si sistem alarmare la efractie
- Număr anunț
- DA20852882
- Autoritate contractantă
- COMUNA UNGURAS (CONSILIUL LOCAL UNGURAS CLUJ) (CUI 4426271)
- Furnizor / câștigător
- OPTIX SECURITY SYSTEM SRL (CUI RO28389383)
- Cod CPV
- 35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.631 RON
- Valoare atribuită
- 25.631 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 09:03
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.631 RON
din 25.631 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro