Ofertă acceptată Cumpărare directă

OMEPRAZOL 20MG ROMPHARM

Număr anunț
DA21033822
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,10 RON
Valoare atribuită
170,10 RON
Data publicării
20.08.2018 13:25
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,10 RON

din 170,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.