Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mica publicitate in cotidian national Romania Libera

Număr anunț
DA21059092
Autoritate contractantă
Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
Furnizor / câștigător
ROMANIA LIBERA MEDIA GROUP S.R.L. (CUI 24140370)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,84 RON
Valoare atribuită
179,84 RON
Data publicării
23.08.2018 12:53
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,84 RON

din 179,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.