Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector BenQ MS531, SVGA, 3300 lumeni, 2xHDMI, Alb si Suport tavan videoproiector Sopar SOP23

Număr anunț
DA20856650
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Negresti Oas (CUI 17337770)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.226,88 RON
Valoare atribuită
1.226,88 RON
Data publicării
17.07.2018 12:17
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.226,88 RON

din 1.226,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.