Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa de laborator 1400x500x750 mm

Număr anunț
DA20866235
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
EXPO TEHNIC SRL (CUI RO22553796)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418 RON
Valoare atribuită
418 RON
Data publicării
18.07.2018 13:02
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418 RON

din 418 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.