Ofertă acceptată Cumpărare directă

REDUCTIE A-B

Număr anunț
DA21055359
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
35110000-8 · Echipament de lupta impotriva incendiilor, de salvare si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,20 RON
Valoare atribuită
163,20 RON
Data publicării
23.08.2018 09:34
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,20 RON

din 163,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.