Ofertă acceptată Cumpărare directă

Complex de joaca pentru copii

Număr anunț
DA21054491
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
MIHAL MEGA CONSTRUCT SRL (CUI RO33435575)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189.450 RON
Valoare atribuită
189.450 RON
Data publicării
23.08.2018 08:29
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189.450 RON

din 189.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.