Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sisteme de alarma (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21053991
- Autoritate contractantă
- COMUNA JEGALIA (CUI 3796756)
- Furnizor / câștigător
- STAGE EXPERT SRL (CUI RO6717250)
- Cod CPV
- 35121700-5 · Sisteme de alarma (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.487 RON
- Valoare atribuită
- 18.507 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 17:05
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.507 RON
din 18.487 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro