Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de alarma DSC PC1832 cu 4 partitii, 3 tastaturi, sirena exterior, sirena interior si 11 senzo

Număr anunț
DA21052826
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
Cod CPV
35121700-5 · Sisteme de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.983,19 RON
Valoare atribuită
2.983,19 RON
Data publicării
22.08.2018 15:00
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.983,19 RON

din 2.983,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.