Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drapel UE,ROM exterior 90x135 cm,Lance lemn 2.10 m

Număr anunț
DA21052732
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Proceduri si Cazare a Solicitantilor de Azil Galati (CUI 18117926)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,40 RON
Valoare atribuită
130,40 RON
Data publicării
22.08.2018 14:54
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,40 RON

din 130,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.