Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE TEHNICA A REPROIECTARII INVESTITIE ,,IMBUNATATIRE ACCES INTRE E 60 SI PLATFORMA INDUS.

Număr anunț
DA21051044
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
POPESCU CATALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 24946716)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
22.08.2018 13:23
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.