Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DOTARE CU DRAPELE SI SUPORTI

Număr anunț
DA21048283
Autoritate contractantă
COMUNA MAGURENI (CUI 2844081)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.050 RON
Valoare atribuită
7.050 RON
Data publicării
22.08.2018 10:56
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.050 RON

din 7.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.